Znaki szlaków rowerowych

Znaleziono wszystkich: 10
Znak drogowyNazwaKrótki opis
Znak R-1 Szlak rowerowy lokalny
Znak R-1a Początek (koniec) szlaku rowerowego lokalnego
Znak R-1b Zmiana kierunku szlaku rowerowego lokalnego
Znak R-3 Tablica szlaku rowerowego lokalnegoZnak R-3 „tablica szlaku rowerowego lokalnego” wskazuje odległość do głównych miejscowości położonych przy szlaku rowerowym lokalnym.
Znak R-4 Informacja o szlaku rowerowymZnak R-4 „informacja o szlaku rowerowym” wskazuje rodzaj szlaku rowerowego. Umieszczona pod znakiem R-4 tabliczka informuje o utrudnieniu występującym na szlaku rowerowym.
Na znaku R-4 w dolnej jego części umieszcza się symbol, numer lub barwne oznaczenie charakteryzujące szlak rowerowy.
Znak R-4a Informacja o rzeczywistym przebiegu szlaku rowerowegoNa znaku R-4a umieszcza się graficzną ilustrację przebiegu szlaku rowerowego w schemacie rzeczywistego układu dróg, przy czym przebieg szlaku rowerowego oznacza się linią szerszą zakończoną kształtem strzały wskazującej na jego kierunek.
Znak R-4b Zmiana kierunku szlaku rowerowegoNa znaku R-4b w dolnej jego części umieszcza się symbol, numer lub barwne oznaczenie charakteryzujące szlak rowerowy. Umieszczona pod znakiem R-4b tabliczka informuje o utrudnieniu występującym na szlaku rowerowym.
Znak R-4c Drogowskaz tablicowy szlaku rowerowego
Znak R-4d Drogowskaz szlaku rowerowego w kształcie strzały podający odległość
Znak R-4e Tablica przeddrogowskazowa szlaku rowerowego
Kanał RSS dla tej listy
Ostrzega o przejeździe kolejowym wyposażonym w zapory lub półzapory. Umieszczona pod znakiem A-9 tabliczka T-7 wskazuje układ torów i drogi na przejeździe.
Znak AT-2 „sygnalizacja świetlna wzbudzana" ostrzega o zbliżaniu się do skrzyżowania, na którym tramwaj wzbudza wydzieloną dla siebie fazę.
Polityka Prywatności